Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (сьогодні).
Все добре,якість гарна, дякую.
Отримав замовлення вчасно, було в наявності, але поставив на авто і щось дуже туго відчиняються двері…..